Docházkové studium

Kurzy angličtiny, francouzštiny a španělštiny ve Zlíně.

Albi-jazyková škola – je kvalitní jazyková škola s dobrými referencemi. Možnosti výuky jazyků ve Zlíně jsou dnes opravdu široké. Každý zákazník má volbu a každá jazyková škola vyzdvihuje své služby. Rozhodnutí není jednoduché. Investujete nejen nemalou sumu peněz, ale především vlastní čas a námahu. Právem očekáváte výsledky. Nebojte se proto vybírat a porovnávat konkurenční nabídky jazykových kurzů. Jsme přesvědčeni, že služby naší jazykové školy jsou dobrou volbou.

Máme pro to pět hlavních důvodů

  • Ručíme za kvalitní výuku našich aprobovaných vyučujících
  • U nás si vždy kupujete celý školní rok výuky (68 hodin u 2hodinových kurzů)
  • Učíme dobře a rádi, vyzkoušejte to. Ne na uměle prezentované ukázkové hodině, ale v každém kurzu, s garancí hodin na zkoušku.
  • Pokud Vám nebude zvolený kurz vyhovovat, nabídneme Vám jiný.
  • Obáváte se, že naše výhodné ceny jsou možné jen díky velkým skupinám? Taková obava je zbytečná. Naše docházkové kurzy jsou určeny pro skupiny od 2 do 8 studentů. Průměrně máme v našich kurzech 4 posluchače.

Kurzy na míru

Nevybrali jste si žádný kurz z naší nabídky kurzů pro veřejnost? Máte specifické požadavky na náplň kurzu, čas a intenzitu? Jsme připraveni Vám vytvořit jazykový vzdělávací program na míru.

Naše nabídka je určena jednotlivcům a soukromým skupinám. Na základě Vašeho požadavku zpracujeme konkrétní nabídku jazykového vzdělávání pro Vás. Po zahájení kurzu vyhodnotíte, jestli Vám kurz skutečně vyhovuje. První 2 hodiny jsou na zkoušku, pokud Vám nebude lektor nebo forma vyhovovat, nebude Vám škola kurzovné počítat.

Hodinová sazba se stanovuje individálně (v rozmezí 300,- až 400,- Kč/45 minut podle jazyka, obsahu kurzu a množství hodin). U (privátních) kurzů na míru si klient vždy předplácí dohodnutý objem výuky (minimálně 10 vyučovacích hodin) a tento kredit postupně spotřebovává. Úhrada je možná hotově nebo bankovním převodem, prostřednictvím benefitních zaměstnaneckých programů nebo přímou fakturací zaměstnavateli na základě písemné objednávky. Neváhejte a kontaktujte nás.

Podrobnější informace k nabídce jazykových kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a ruštiny naleznete na příslušných stránkách dle odkazů z menu vlevo.

Organizace výuky během školního roku

  • výuka u celoročních kurzů probíhá od září do června
  • u krátkodobých kurzů po přesně stanovenou dobu
  • velikost skupinek: 2 – 8 studentů
  • frekvence a délka hodin: 1 x 60 min, 1 x 90 min, 1 x 135 min (3 vyučovací hodiny)

Přihlášky do jazykových kurzů

Přihlásit se můžete v kanceláři školy na základě vypracování testu zjišťujícího jazykovou úroveň nutnou pro správné zařazení do kurzu. Vypracování testu doporučujeme. Předběžně se můžete přihlásit také telefonicky nebo prostřednictvím přihlášky zveřejněné na internetových stránkách školy. Test není nutné absolvovat v případě zájmu o kurz úplných začátečníků nebo začátečníků. Naopak absolvování testu je nutné při zápisu do examinčních kurzů. Kurzovné je možné zaplatit hotově nebo kartou v kanceláři školy, nebo převodem na účet č. 207038612/0600 (VS = značka kurzu uvedená v rozvrhu, Specifický Symbol = datum narození ve tvaru DDMMRRRR.)

Novinky

PŘEJEME KRÁSNÉ LÉTO A TĚŠÍME SE NA SHLEDANOU V ZÁŘÍ – PŘEDPOKLÁDANÉ ZAHÁJENÍ 16. 9. 2024

Přihlášky do kurzů

Jak se zapsat do kurzů

Organizace školního roku

Adresa


© Copyright 2012-2013 Albi Jazyková škola Zlín