Kurzy pro děti a mládež

Znalost jazyka je běh na dlouhou trať. Také z hlediska schopnosti učit se cizí jazyk je vhodné začít v co v nejranějším věku. Umožněte svým dětem kvalitní jazykové vzdělání. Vztah k cizímu jazyku se vytváří od prvních hodin výuky jazyka a ovlivní každého na celý život. Nabízíme Vám systematickou výuku dětí, která je přizpůsobena jejich věku a schopnosti učit se. Naším cílem je dětem dát příjemný základní vklad do studia cizího jazyka. Naši lektoři jsou vybaveni odpovídající kvalifikací.

 

Angličtina pro 1. stupeň ZŠ

Výuka je založena na osobním kontaktu s učitelem. Výuka probíhá hlavně formou her s využíváním obrázků a řady dalších pomůcek. Učení je tak zábavou, nikoli povinností. 

Kurzy "Angličtina s Charlesem"  tzv. "přímou metodou" zaměřené na první seznámení s jazykem. Vede rodilý mluvčí Charles Burton.

 

Angličtina pro 2. stupeň ZŠ

Pro starší děti nabízíme náročnější podobu kurzu s učebnicemi. Jsou nacvičovány všechny dovednosti přizpůsobené věku dětí, tj. komunikace, čtení, psaní, porozumění čtenému a slyšenému textu. Naším cílem je děti motivovat a vést ke skutečnému pokroku.

Dva kurzy s českým/českou vyučující(m) a učebnicemi More!


© Copyright 2012-2013 Albi Jazyková škola Zlín